O stránce Co jsme zač?

BLESS.MMOG.cz je fanouškovská stránka o jihokorejském MMORPG Bless.  Spadá pod síť herních webů MMOG.cz, která se zaměřuje na pozici neoficiálního československého zastoupení vybraných her. Primárně se jedná o tituly, které spadají do žánru MMO a online.

Jedná se o nezávislý projekt, který tvoří nadšenci pro danou hru. Většinu informací získáváme z oficiálních stránek typu bless.pmang.com (korejská) a bless.101xp.com (ruská). Jelikož zatím nebyla zveřejněna oficiální anglická stránka, tak kvůli jazykové bariéře již zmíněných webů, čerpáme i z neoficiálních zdrojů typu bless-source.com, reddit.com, apod. Samozřejmě až bude Bless přístupný k hraní, nepomineme ani vlastní tvorbu.

Naší stránku můžete podpořit pouhým sdílením, lajkem na Facebooku či aktivitou na našem webu. Budeme rádi i za jakoukoli pomoc, ať už jednorázovou či pravidelnou (grafika, články, informace,…). Nebráníme se ani spolupráci s jinými projekty. V případě zájmu piště na kontakt@mmog.cz.

Bless a všechny jeho příbuzné mediální soubory jsou registrovanou ochrannou známkou společností Neowiz, popřípadě Pmang, Aeria Games či 100XP.